Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
Haberler 13 0

Almaya Vizesinde Zahmetsiz Süreç

Almanya’ya vize almak isteyen kişiler için çalışan İdata zahmetsiz bir vize işlem süreci vaat ediyor. Almanya Elçiliği ile anlaşması bulunan kurum, işlemleri son derece profesyonel olarak başlatarak, profesyonel biçimde sonuçlandırıyor. Kuruma ait web sitesinden başvuru gerçekleştirmek mümkün. Bunun yanı sıra; kurumun İstanbul ve Ankara ile farklı şehirlerde de bulunan ofislerine gidilerek de başvuru gerçekleştirilebilir.

Vize İçin Online Randevu

Almanya vizesi için başvuru yapacak olan kişiler, İdata isimli kurumun internet sitesinden online randevu alabiliyorlar. İstenen vize türü belirtilerek, form doldurulup gönderiliyor. Hemen ardından kurumdan bir uzman kişiyi telefonla arayarak gerekli bilgileri veriyor. Başvurusunu başlatmak isteyenler, yetkiliden aldıkları bilgiler doğrultusunda işlemlerini başlatabiliyorlar.

İdata İle Hangi Vizeler Alınabilir?

Vize başvurusunu zahmetsiz biçimde gerçekleştirmek ve hızlıca sonuçlandırmak isteyenler, İdata aracılığı ile birçok vize türüne başvuru yapabilirler. Bu vize türlerinden ilk grup; aile birleşimi vizesi olarak bilinenlerdir. Almanya’da ikamet eden eşinin yanına yerleşmek isteyenler bu gruptaki vizeye başvuru yaparlar. Yine, Alman vatandaşı olmuş olan çocuğunun yanına gitmek isteyenler de bu vize grubuna dahildir. 18 yaş altı çocuklarını Almanya’ya almak isteyenler de aile birleşimi vizesi almalıdır. Bu durum evlatlık olan çocuklar için de geçerlidir. Ticari olarak Almaya seyahati planlayanlar ticari vize başvurusu yapmalıdırlar. Kısa süreli gezi için vize isteyenler, turistik vizeye başvurmalıdır. Herhangi bir kültür veya spor etkinliğine katılmak için Almanya’ya gidecekler için de ayrı bir grup vize vardır. Bunun haricinde ziyaretçi vizesi de bir yakınını ziyaret etmek isteyenler için uygundur. Tüm bu vize çeşitleri İdata aracılığı ile alınabilir. Ayrıca Schengen vizesi isteyenler için kurum yardımcı olmaktadır.

İdata Hizmet Bedeli Nedir?

Kurum, vize başvuru süreçlerini profesyonel bir şekilde takip eder ve sonuçlandırır. Bunun için çalışmaları başlatmak adına hizmet bedeli talep edilmektedir. Evrak diğer masraflara ek olarak bu hizmet bedeli, 26.3 Euro olarak belirlenmiştir. VIP hizmet talep eden müşteriler içinse 75 Euro hizmet bedeli alınmaktadır. Bütün zahmeti kişinin üzerinden aldığı düşünüldüğünde son derece uygun bir rakam olduğu söylenebilir. Bunun yanı sıra, kurum aracılığı ile yapılan başvuruları anlık olarak takip etmek de mümkün kılınmıştır.

KLavy3 Army {KLavy3}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.