Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
Haberler 131 0

Cam Balkon Modelleri ve Uygulanabilecek Alanlar

Cam balkonlar, bu dönemlerde doğal hayatın yerini apartmanlarla dolu bir dünyanın kaplamasından ortaya çıkmış bir üründür . Her mevsimin özelliklerine göre kullanılabilen ve evinize konfor katan özelliklere sahiptir. Cam balkon yedek parça montajı kolay olması, dayanıklı yapıları ile çok tercih edilir. Camlı görünümü ile gün boyuna güneş ışığından en fazla verimin alınmasını sağlar. Havalandırma verimini de arttırırken aynı zamanda yalıtım konusunda ev sahibinin elini güçlendirir.

Durali Alıç Mamak cam balkon fitil değişimi

Renkler Ve Kalınlıklar

Cam Renkleri için genel olarak bronz, yeşil, mavi en sık tercih edilen renklerdir.
Cam Kalınlıkları konusuna geldiğimizde, Cam balkon sistemlerinde çoğunlukla 10 ya da 8 mm kalınlıkta temperli camlar tercih edilir. 10 mm olanlar çoğunlukla askılı vitrinler için kullanılmaktadır. Ev balkonları için ise 8 mm kullanımı daha uygun görülmektedir. Detaylar ve cam balkon fitil fiyat almak için ücretsiz montaj avantajı ile bize ulaşın.

Çukurambar Çankaya cam balkon fitil değişimi

Cam Balkon Modelleri

İhtiyaç ve tercihe göre birçok çeşidi olan cam balkon modellerinden genel olarak söz etmek gerekirse, her beklenti ve yapı türü için farklı modellerin olduğunu belirtebiliriz. Balkonlarda daha çok katlanabilen türde ürünler kullanılırken, mekanlar için katlanabilir ve sürme olan sitemler uygun olabilir. Teras kay ya da zeminler için de sürme tercih edilmektedir.

Perde Modelleri Ve Film

Yine cam balkonlarda pliseli (pileli) perde modelleri sık tercih edilmekte. Kanat iç kısmına takılıp istendiğinde çıkarılabilir. Alternatiflerin aksine cam – kanat ile entegre durumda değildir. Yıkaması, sökme ve takma işlemi gayet basitir.

Çiğdem Çankaya cam balkon fitil değişimi

Gündüzleri evin içinin dışarıdan görünmemesi için cam filmler tercih edilmektedir. Bu konuda hassas ev sahipleri için cam filmler gümüş yansıtmalı film ile, dışarısı rahat görülür iken, dışarıdan içerisi asla görünmez. Özellikle yaz mevsiminde çok fazla güneş alan yönler için de kullanışlıdır ve gün ışıklarını % 75-85 oranında geri yansıtır.

Siz de yapınıza ve önceliklerinize uygun olan cam balkonu seçmek, bilgi ve fikir edinmek ve alüminyum cam balkon fitili fiyatları hakkında bilgilendirmek için bizi arayabilirsiniz.

Kaynak : Fitilshop.com

KLavy3 Army {KLavy3}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.