Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
Haberler 146 0

Ev ve Mutfak Eşyaları Sanayici ve İhracatçıları Derneği “EVSİD”

Kısa adı “Evsid” olan Ev ve Mutfak Eşyaları Sanayici ve İhracatçıları Derneği, sektördeki üretici firmaların ihtiyaçlarına cevap olarak 2014 yılında kurulmuştur. Üye sayısı 148 olan derneğin katılımcıları her geçen gün artmaktadır. Sektörde özellikle mutfak eşyası üreticileri, banyo eşyası üreticileri ve plastik eşya üreticileri bulunmaktadır.

Evsid'den 15 Temmuz Sonrası Reklamı

Ev ve Mutfak Eşyaları Sanayici ve İhracatçıları Derneği’nin Faaliyetleri

Hem ulusal ve uluslar arası anlamda sektörün sorunlarını çözmek hem de ülkemizi ev ve mutfak eşyaları sektöründe dünya devleri ile yarışabilir kılmaya çabalamaktadır. Üyeleri ile Fas, Fransa, Dubai gibi ülkelerde sektöre ilişkin düzenlenen fuarlara katılım sağlayarak hem ülkemizin adını tüm dünyaya duyurmakta hem de kurulan iş bağlantıları ile ülkemizin bu sektörde büyüyerek ilerlemesine katkı sağlamaktadır.  Bununla birlikte dernek içersinde üretim kollarına göre oluşturulan komisyonlar ile her üretim kolunda hem ticari hem de üretim anlamında kazanımlar sağlanmaktadır. Dernek yönetimi olarak sektörümüz ile Devletimiz arasındaki bağı sağlamak adına çeşitli ziyaret ve toplantılar planlamaktayız.

Sektördeki ilk Turkish Housewares by Invitation Only Gerçekleşti

Sosyal Sorumluluk Projeleri

Evsid olarak hem sektör içersinde hem de tüm Türkiye’de sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştirme çabasındayız. Derneğimiz bünyesinde oluşturulan gençlik komitesi sektörün önde gelen yöneticileri ile derneğimizin genç üyelerini buluşturarak onların tecrübelerinden gençlerin yararlanmasını amaçlamaktadır. Ayrıca dernek yönetimi sektör içersindeki firmaları belli aralıklarla ziyaret ederek hem sektörün sorunlarını yakından takip etmekte hem de dernek yönetimi ile dernek üyelerinin bağını güçlendirmektedir.

 

 TURKISH HOUSEWARES INVITATION ONLY

Kaynak : Evsid.org

KLavy3 Army {KLavy3}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.