Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
Haberler 182 0

Mobil Apk lar için dünyaca ünlü bir portal – Mobilapk.com

Geçtiğimiz birkaç yıl içerisine geleneksel telefon anlayışında büyük bir değişiklik meydana geldi. Dünyanın hemen hemen her kesimi tarafından kabul gören tuşlu tipte telefonlar yerini dokunmatik, bir diğer değiş ile akıllı telefona bıraktı. Akıllı telefon teknolojisinde en çok kullanılan işletim sistemlerinden bir tanesi de android işletim sistemidir. Birçok telefon markası tarafından aktif olarak bu işletim sistemi kullanılmaktadır.

How to Speed Up Your Android Devices

Android Uygulamalar

Bilgisayarlar için olduğu gibi telefonlar içinde birçok uygulama ve oyun üretilmiş ve hala birçok yenilerinin üretimine devam edilmektedir. Android işletim sistemine sahip telefonların uygulama uzantılarına apk denilmektedir. Andorid işletim sistemini kullanan bir akıllı telefona sahip olan kullanıcılar internet üzerinden uygulama aratmak istedikleri zaman android uygulama apk başlıklı bir konu araştırmaları gerekmektedir. Bu araştırma neticesinde birçok farklı internet sitesinde birçok farklı mobil apk uygulama örneğine rastlamak mümkün olacaktır. Bu uygulama ya da oyunlardan hangisini indirmek istiyorsanız gönül rahatlığı ile indirip telefonunuza kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

Hovering Controls 1.2.7 Apk

Apk Oyun Ve Uygulama Portalları

Web siteleri aracılığı ile telefonlara uygulama indirmek oldukça kolay ve pratik bir yoldur. Özellikle Android işletimine sahip olan telefonlar için bu işlemi yapmak adına birçok portal internet üzerinde mevcuttur. mobilapk.com internet sitesi içerisinde bulunan mobil uygulama çeşitleri ile bu alanda kullanıcılara hizmet sunan sitelerin başında gelmektedir.

Camera Failed Error – Samsung Camera Problem

Kaynak : Mobilapk.com

KLavy3 Army {KLavy3}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.