Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
Haberler 105 0

Odeco; Her Mekana Şıklık Katar

Gelişen teknoloji ile birçok ürün seri üretim yöntemiyle üretiliyor. Seri üretim zamandan yana kolaylık sağlasa da bazı ekipmanlar var ki sanat olmadan yapılamıyor. Günümüzde el emeği ile üretilen ürünlere ulaşabilmek çok kolay olmasa da sanatı ön planda tutan firmalar hala mevcut. Bu firmalardan biri de Odeco firması. Ürettiği döküm ürünler ile ön plana çıkan firma; ürünlerinin kullanıldığı her mekana şıklık katıyor. Tasarım ürünlerini el emeği ile üretip müşterilerine sunan firma birçok mekan için estetik tasarımlar sağlıyor. Estetik ve şıklığının yanı sıra ürünlerinin dayanıklılığı ile de müşterilerinden tam not alıyor.

Odeco firması ve Tarihçesi

İlk olarak 2006 yılında Modelmak Mutlu Bengüler ismiyle kurulan firma; döküm yöntemiyle makine parçaları, kalıp ve modelleri üreterek faaliyetlerine başlamıştır. 2010 yılından itibaren genellikle döküm yöntemi kullanarak dekoratif ürünler imal ediyor. 2013 yılından itibaren ODECO marka ismi ile sektörde faaliyet gösteren firma, kalitesi sayesinde birçok müşterinin ilk tercihi olmayı başarıyor.

Ürün Portföyü

Firma ağırlıklı olarak döküm yöntemi kullanarak çeşitli ürünler üretiyor. Firmanın ürettiği ürünler;

Döküm Masa Ayakları: Cafe, restaurant, otel, bar gibi mekanlar için üretilen döküm masa ayakları, müşteri tercihine bağlı olarak pik döküm ve ya alüminyumdan üretiliyor. Ayrıca döküm masa ayakları elektrostatik boya ile boyanarak istenilen renk elde edilebiliyor. Ürünler iç ve dış mekanlara uygundur.

Metal Masa Ayakları: Profil ve ya saç malzemeden lazer kesim yöntemiyle üretiliyor. elektrostatik boya sistemi sayesinde metal masa ayakları boyanarak istenilen renk elde edilebilir. Ürünler iç ve dış mekanlara uygundur.

Döküm Sandalye: Alüminyum malzemeden üretilen döküm sandalyeler hafif ve dayanıklıdır. Rahat ve kullanışlı olan sandalyeler paslanmaz özelliği ile ön plana çıkıyor. İç ve dış mekanlara uygun olan sandalyeler istenilen renk seçeneğine göre boyanabilir.

Döküm Saatler: Mekan dekorasyonunun tamamlayıcı öğesi olan döküm saatler, antik ve modern tarz olmak üzere iki ayrı tarzda üretilebilir.

Firma ayrıca konsept ürünler, masa tablaları, saksılık ve paspas üretimi de yapıyor. Ürünleri ile birçok farklı mekana şık ve estetik görünüm kazandıran Odeco, sektörün ihtiyaçlarına göre ürün yelpazesini her geçen gün çeşitlendiriyor. Ürettiği her ürün ile kullanıldığı mekanın kalitesini arttırmayı amaçlayan Odeco estetik, şık ve kaliteli ürünleri ile kullanıldığı her mekanda fark yaratıyor.

KLavy3 Army {KLavy3}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.