Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
Haberler 541 0

Türkiye’de ‘alternatif tıp’: Büyü bozma ve cin hastanesi

‘Hastane’, Hastalarına, büyü bozma ve musallat halinde yardımcı olacağını iddia ediyor. Baş ağrısı, kadın hastalıkları, romatizma ve kireçlenme gibi çok sık karşılaşılan rahatsızlıkları tedavi ettiği iddia eden bu hastane görenleri şaşkına çevirdi.

Daha neler..!
tane olduğunu iddia eden kurumun internet sitesinde, “İslam dininde yasaklanmış olan büyü,sihir, cinlerin insanlara musallat olması gibi manevi hastalıklara sebep olan işlemlerden insanları

Has kurtarmak için, yıllardır çalışıyoruz. Maddi hastalıkların tedavisi nasıl madde cinsinden ise, mana cinsinden hastalıkların tedavisi ancak mana cinsinden olur. Şifa veren sadece Allah’tır. Biz şifaya vesile olmak için çalışıyoruz. ​Aileleri dağıtan, işinizi bozan, ruhsal sorunlara sebep olan hastalıklardan ve mahluklardan kurtulmak için bizim ile irtibata geçin. Bu tür kara ve şeytani güçler Rahman’ın gücü karşısında yenilirler, unutmayın.” açıklaması bulunuyor.

Sosyal medyada tepki alan hastane için herhangi bir yaptırım olacak mı merak konusu.

Hepimize cin hastanesi hayırlı olsun, eminim bir çok kişi buraya giderek büyü bozma veya büyü yaptırmak için başvuru yapacak gibime geliyor.

Kaynak : mynet haber

KLavy3 Army {KLavy3}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.