Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
Yaşam 192 0

Elektronik Sigara İle Tiryakiliğe Son

Dünya sağlık örgütünün her yıl düzenli olarak yapmış olduğu araştırmaların sonucu olarak sigara tüketiminden dolayı hayatını kaybeden insanların her geçen gün daha da arttığı tespit edilmiştir.

 

Oldukça vahim olan bu durum sonucu olarak kişilerin tiryakiliklerinden vazgeçmeye yönelik olumlu çalışmalar başlatılmıştır. Bu çalışmaları destekleyen kuruluşlardan biri de www.ilksigaran.com resmi web sitesidir. Yıllar boyu sigarayı bir türlü bırakamayan bireylere elektronik sigara geliştirerek hizmete sunmaktadır.

 

Elektronik sigara nedir?

Dudak ve parmak tiryakileri için geliştirilmiş içinde çeşitli aromalı buhar kanalları bulunan elektronik ve şarj edilebilen bir üründür. Piyasa üzerinde esigara veya atomizer isimleri ile de bilinmektedir. Kullanııc içerisinde bulunan buharı içine çekerek aigara isteğini minimize etmiş olmaktadır. Bazı elektronik sigaralar tek kullanımlık olmaktadır. Bazılarının ise içerisindeki kartuş değiştirilip şarj edildikten sonrasında tekrar kullanılmaya devam edilebilmektedir. Harici bir temizliğe ihtiyaç duyulmamaktadır. Tank sistemine göre yapılmış elektronik sigaraların ise haftada bir defa temizlenmesi gereklidir. Elektronik sigara maddi olarak da gayet uygundur. Çok rahatlıkla temin edilebilir.

KLavy3 Army {KLavy3}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.